aktualność

Powiat na Tour Salon

Opublikowano: 26/10/2012

Targi Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu to targi turystyczne o najdłuższej tradycji w Polsce. W tym roku obywają się po raz 23. Ziemię kamiennogórską 26 i 27 października reprezentują powiat kamiennogórski oraz gmina wiejska Kamienna Góra.

Tegoroczne hasło "W cztery dni dookoła świata" idealnie opisuje charakter wydarzenia, podczas którego przedstawiciele polskich i zagranicznych regionów, hotele, biura podróży, Ośrodki SPA, usługodawcy w turystyce oraz przewoźnicy mają okazję do nawiązania kontaktów biznesowych.

Tour Salon to przede wszystkim rozmowy na tematy biznesowe, które odbywają się w niesamowitej atmosferze i różnorodnych barwach wielu krajów. To także mnogość atrakcji dla zwiedzających, możliwość skosztowania regionalnych specjałów i spotkania ze znanymi osobistościami. W tym roku swój udział potwierdziła Elżbieta Dzikowska, znana między innymi z wielu podróży, które odbyła ze swoim mężem, Tonym Halikiem, czy choćby z publikacji "Groch i Kapusta" opowiadających o najpiękniejszych regionach Polski.