Mikołaj w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

W dniu 6 grudnia br. dzieci przywitały wysłanników Mikołaja - Starostę Kamiennogórskiego Jarosława Gęborysa oraz Wicestarostę Kamiennogórskiego Małgorzatę Krzyszkowską.

czytaj więcej

Opublikowano: 10/12/2019

"Rzeka malowanych ptaków " w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

Dzieci z Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej wyruszyli na przygodę, aby poznać cudowny kraj jakim jest Urugwaj. Dzieci poznawały kulturę Urugwajczyków, na zajęciach kulinarnych tworzyły desery Chajá, które składają się

czytaj więcej

Opublikowano: 28/11/2019

Dzieci z Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej pomogły zwierzętom ze schroniska

Dzieci z Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej zbierały karmę oraz akcesoria dla potrzebujących zwierząt ze schroniska. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone, że mogły pomóc.

czytaj więcej

Opublikowano: 21/11/2019

Pasowanie na "świetlika"

W dniu 8 listopada br. w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej odbyło się pasowanie na "świetlika". W ten dzień "świetliki" współpracowały w grupach, tworzyli łamańce językowe oraz uroczyście ślubowali "szanować

czytaj więcej

Opublikowano: 13/11/2019

Wypieki w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

W Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej dzieci urządzały zabawy w tzw. "piekarzy" i własnoręcznie wypiekali pieczywo z masy solnej. Z wizytą udali się również do "Domu Pachnącego Chlebem"

czytaj więcej

Opublikowano: 21/10/2019

Konkurs "Dary Jesieni" w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

"Październik  drzewom włosy maluje jesiennymi farbami, więc dzieci się zebrały i prace szykowały . W Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej prace zostawiły, po tym jak Panie konkurs "Dary Jesieni"

czytaj więcej

Opublikowano: 18/10/2019

Podziemny świat

W dniach 24.06.2019 r. do 05.07.2019 r. w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej odbyły się zajęcia letnie pod nazwą "Podziemny Świat". Był to czas, w którym dzieci mogły zbadać to, czego nie widać na pierwszy rzut oka.

czytaj więcej

Opublikowano: 12/07/2019

Dzień Dziecka w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

Dnia 31 maja br. w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej obchodzony był Dzień Dziecka. Na wszystkich uczestników czekały atrakcje m.in. malowanie włosów, paznokci i twarzy, robienie tatuażu. Wszystkie

czytaj więcej

Opublikowano: 05/06/2019

Konkurs na "Najciekawszy wianek"

Z okazji zbliżającego się lata Dziecięca Świetlica Środowiskowa zorganizowała konkurs na "Najciekawszy wianek". Prace dzieci nie tylko zaskoczyły wszystkich użytymi barwami, ale również  materiałami.

czytaj więcej

Opublikowano: 30/05/2019